-35%


48 338 ₴
31 420 ₴
Показати оптові ціни3D принтер Weedo F152S
Площа друку 200 x 185 x 195 мм;
Соплова насадка діаметром : 0;4 мм;
Точність друку ( товщина друку): 0;1-0;4 мм;
Швидкість друку: 150 мм / с;
Розмір матеріалу: 1;75 мм;
Позиціонування: (Z) 0;0025мм ; (X; Y) 0;011мм
Вхідна напруга: 110-240В;
Максимальна потужність: 60 Вт;
Гнучка платформа -1 шт
500 гр. PLA матеріалу
Кількість екструдерів - 1 шт
Керівництво з експлутації
Вага - 26; 5 кг
Розміри - 390х355х475мм
Метод друку FFF (Fused Filament Fabrication - метод плавлення нитки).
Має 4;3-дюймовий сенсорний екран; змінну скляну платформу з підігрівом.
ВМІСТ КОМПЛЕКТУ
1x 3D-принтер 1x набір шестигранних ключів
1x 1 кг - котушка волокна PLA 1 наклейка на платформу
1x тримач волокна 1x клей
1 картка microSD 1x ніж
1 кард-рідер для microSD 1x металевий скребок
1х гарантійний талон 2x трубки для волокна
1х кабель USB 1х кабель живлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал для друку | PLA |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | F152S |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Діаметр сопла | 0.4 мм |
| Дисплей | Так |
| Інтерфейси | слот для SD-карт |
| Кількість друкувальних головок | 1 |
| Максимальна рекомендована швидкість друку | 150 мм/сек |
| Мoдель | F152S |
| Зона побудови | 200 x 185 x 195 мм |
| Виробник | Weedo |
| Розміри | 390 х 355 х 475 мм |
| Сумісне ПЗ | wiibuilder |
| Сумісні ОС | Windows 8.1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Технологія друку | метод послідовного наплавлення (FDM) |
| Типи файлів | .STL |
| Товщина шару | 0.1 мм |
| Колір | white |