-35%







36 717 ₴
23 866 ₴
Показати оптові ціниНайвища продуктивність вимагає ідеального корпусу. Культовий корпус Cratus — це те; з чого починається ваша легенда. Це основа системи вашої мрії.
Креативність - ваша суперсила
Сповнений вражаючою різноманітністю передових інновацій і функцій індивідуального налаштування; Cratus дає змогу вам іти настільки далеко; наскільки дозволяє ваша уява. Точність переплетена з мистецтвом Cratus поєднує в собі точні сталеві труби з контурним загартованим склом. Повністю прозорі панелі демонструють достатньо місця для високоякісних компонентів і нескінченних можливостей модифікації.
Конвекційна динаміка
Натхненний принципами конвекції тепла; піднесений кут внутрішнього планування забезпечує чудові теплові характеристики і повітряний потік; а також забезпечує додатковий простір для блоку живлення.
Сила і краса
Функціональність органічно поєднується з естетикою: міцні роз'єми та зручні ручки для перенесення органічно вписуються в його структуру; забезпечуючи стабільність і міцність без шкоди для його яскравого зовнішнього вигляду.
Динамічне підсвічування
Відмітна смужка підсвічування підкреслює унікальну мінімалістичну рамку; а спеціальна кнопка RGB дає вам повний контроль над безліччю чудових ефектів підсвічування. Вбудований світлодіодний контролер сумісний із роз'ємом материнської плати 5 В ARGB для синхронізації підсвітки в масштабі всієї системи.
Безмежні можливості складання
Завдяки чудовій підтримці материнської плати E-ATX; відеокарт 460 мм; двох 3.5-дюймових жорстких дисків і трьох 2.5-дюймових твердотільних накопичувачів; Cratus може вмістити навіть екстремальні збірки системи.
Чітке управління кабелями
Завдяки простому та швидкому прокладанню кабелів у просторому 45-міліметровому відсіку; вам доступне гарне та чисте складання. Повне охолодження. Повна свобода. Конструкція з відкритою рамою підтримує радіатори водяного охолодження до 360 мм; 190-мм процесорний кулер і 9 вентиляторів: можливість оптимізації системи охолодження з безпрецедентною свободою захищає вашу установку від перегрівання навіть під час найінтенсивніших сеансів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Артикул | Cratus |
| Вага (кг) | 14.9 кг |
| Зовнішні роз'єми | 1 x Audio |
| Габарити (мм) | 283 x 636 x 635 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25" | відсутній |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5" | 5 (2 у відсік 3.5") |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 3 х 120 мм |
| Кількість слотів розширення | 7+4 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 190 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 200 мм |
| Місця для додаткових вентиляторів | Top 3x12 or 2x14 см |
| Мoдель | Cratus |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | світлодіодної системи освітлення |
| Особливості | З підсвіткою |
| Підтримувані материнські плати | SSI CEB |
| Підтримка рідинного охолодження | Top 360/280/240/140/120 mm |
| Пиловий фільтр | Да |
| Розташування блоку живлення | нижня |
| Серія | Cougar Cratus |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | Прозоре |
| Типорозмір | Miditower |
| Встановлення довгих відеокарт | до 460 мм |
| Колір | Чорний |