-26%








25 750 ₴
19 074 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 10.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CIT61443 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр і потужність конфорок | потужністю 1400/2500 вт |
| Кількість конфорок | 4 |
| Максимальна потужність підключення | 7400 Вт |
| Матеріал поверхні | склокераміка |
| Мoдель | CIT61443 |
| Напруга | 240 В |
| Розміри | 11.8 x 67.8 x 60 см |
| Розміри ніші для вбудовування | 4.4 х 56 х 49 см |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Також шукають | склокерамічні з сенсорним управлінням |
| Тип нагрівальних елементів | Індукційні |
| Тип поверхні | електрична |
| Управління | Сенсорне |
| Функції | таймер |