-35%
30 271 ₴
19 676 ₴
Показати оптові ціниВарильна поверхня Franke FHSM 604 3G DC XS C 106.0554.391 — ідеальне поєднання стилю та функціональності
Відкрийте для себе сучасну газову варильну поверхню Franke FHSM 604 3G DC XS C 106.0554.391; яка стане справжньою окрасою вашої кухні. Ця модель поєднує в собі інноваційні технології; преміальні матеріали та стильний дизайн; що підкреслює індивідуальність інтер’єру. Висока якість та ефективність — вибір тих; хто цінує комфорт; надійність та сучасний вигляд кухонної техніки.
Переваги:
Функції та особливості:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Тип | Газова |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 106.0554.391 |
| Газ-контроль | Да |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня права 1.75 кВт |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість решіток | 2 |
| Максимальна потужність підключення | 7500 Вт |
| Матеріал поверхні | нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | чавун |
| Мoдель | FHSM 604 3G DC XS C |
| Розміри | 59 х 51 см |
| Розміри ніші для вбудовування | 55 х 48 см |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Тип нагрівальних елементів | газові конфорки |
| Тип поверхні | газова |
| Управління | Механічне |
| Функції | турбоконфорка |
| Колір | Нержавіюча сталь |