-35%
28 574 ₴
18 573 ₴
Показати оптові ціниВарильна поверхня Franke FHSM 604 4G ON E 106.0670.100 онікс — сучасна класика для вашої кухні
Відкрийте для себе ідеальне поєднання стилю; функціональності та надійності з варильною поверхнею Franke FHSM 604 4G ON E 106.0670.100 у кольорі онікс. Ця модель створена для тих; хто цінує комфорт приготування; безпеку та довговічність техніки. Оновіть інтер'єр своєї кухні завдяки елегантному дизайну та відмінним технічним характеристикам від відомого бренду Franke.
Переваги Franke FHSM 604 4G ON E 106.0670.100:
Функції та особливості:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Газова |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 106.0670.100 |
| Газ-контроль | Да |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня права 1.75 кВт |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість решіток | 2 |
| Максимальна потужність підключення | 7500 Вт |
| Матеріал поверхні | нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | емальована сталь |
| Мoдель | Smart FHSM 604 4G ON E |
| Розміри | 59 х 51 см |
| Розміри ніші для вбудовування | 55 х 48 см |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Тип нагрівальних елементів | газові конфорки |
| Тип поверхні | газова |
| Управління | Механічне |