-35%

50 848 ₴
33 051 ₴
Показати оптові ціниМобільний термінал збору даних Point Mobile PM68 — це професійне рішення корпоративного рівня; яке поєднує потужність сучасного смартфона з витривалістю промислового пристрою. Пристрій розроблений для логістики; складів; транспорту; роздрібної торгівлі та виїзного сервісу; забезпечуючи стабільну роботу навіть у найскладніших умовах.
Основні характеристики:
Сканування та камери:
Комунікації та навігація:
Живлення та автономність:
Екран і керування:
Надійність і захист:
Додаткові можливості:
Point Mobile PM68 — це нове покоління промислових терміналів збору даних; яке поєднує потужність; ергономічність і надійність. Він ідеально підходить для автоматизації бізнес-процесів; контролю складських операцій і підвищення ефективності роботи персоналу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Point Mobile |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 254.5 г |
| Харчування | |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PM68G6A2315E0C |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi |
| Гарантія, міс | 12 |
| Дисплей | 4" |
| Мoдель | 4150mA |
| Операційна система | Android |
| Пам'ять RAM | 4 ГБ |
| Пам'ять ROM | 64 ГБ |
| Дротові інтерфейси | USB (Type C) |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon |
| Слот розширення | MicroSD |
| Стан | Нове |
| Ступінь пило- та вологозахисту | IP 67 |
| Країна виробництва | Південна Корея |
| Тактова частота процесора | 2 GHz |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Колір | Чорний |