-35%

33 358 ₴
21 683 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Micron |
| Кількість модулів у комплекті | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 6400 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Висота модуля пам'яті | стандарт |
| (Збірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| Артикул | CP2K16G64C32U5W |
| Буферизація | unbuffered |
| Гарантія, міс | 120 |
| Мoдель | DDR5 32GB (2x16GB) 6400 MHz Pro Overclocking White |
| Напруга живлення | 1.35 В |
| Об'єм одного модуля | 32 ГБ |
| Підсвічування | Немає |
| Примітка | гарантує тільки їх безпечне транспортування. |
| Перевірка і корекція помилок (ECC) | Немає |
| Розширені профілі розгону | XMP |
| Система охолодження | з радіатором охолодження |
| Стандарти пам'яті | PC5-51200 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Таймінги | CL32‑40‑40‑103 |
| Також шукають | геймерська |
| Форм-фактор пам'яті | 288-pin DIMM |