-35%34 435 ₴
22 383 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMD |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100-000001478 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Кількість потоків | 24 |
| Мoдель | EPYC 4004 Series (12C/24T Model 4464P (3.7/5.4GHz |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | 64MB |
| Сімейство процесора | AMD EPYC |
| Сокет | AM5 |
| Тактова частота ядра | 3.7 GHz |
| Тип постачання | Tray |
| Умови повернення | Повернення товару можливе тільки за умови цілісності заводської упаковки |
| Частота ядра у Boost режимі | 5.4 GHz |