-35%
31 637 ₴
20 564 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Вага | 35 кг |
| Тиск | 10 Бар |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DXCMS2550HE |
| Тип компресора | поршневий |
| Гарантія, міс | 0 |
| Додатково | ручка для транспортування |
| Мoдель | 34.5 кг |
| Потужність | 1.8 кВт |
| Напруга | однофазний (220/230 В) |
| Обороти | 2850 про/мин |
| Осушувач | Немає |
| Харчування | електричні |
| Продуктивність | 260 л/хв |
| Розміри | 720 х 615 х 320 мм |
| Адреса ресівера | вертикальний |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип компресора | безоливний |
| Тип приводу | Прямий |
| Тип установки | пересувний |
| Рівень шуму | 68 дб |