-35%




44 395 ₴
28 857 ₴
Показати оптові ціниПотужний; елегантний ноутбук для виконання повсякденних завдань
Ноутбук HP 15.6" Laptop PC оснащений функціями для продуктивності та турботи про ваш гаманець — і планету. Створений з перероблених матеріалів; цей потужний ноутбук HP оснащений процесором AMD; великим обсягом пам'яті та захоплюючою графікою; а його співвідношення екрана до корпусу 85% та вузька рамка з 3 сторін пропонують багато місця; щоб робити та бачити більше важливого.
Залишайтеся на зв'язку на своїх умовах
Будьте видимі та чутні чітко та безпечно за допомогою камери HP True Vision та мікрофонів зі зменшенням фонового шуму.
Екологічний та далекоглядний дизайн
Ретельно продуманий дизайн; що містить перероблений пластик; має реєстрацію EPEAT Gold та сертифікацію ENERGY STAR.
Ваше джерело продуктивності на весь день; де завгодно
Зустрічайте день з процесором AMD; тривалим часом автономної роботи; великим обсягом пам'яті та швидким бездротовим з'єднанням.
Процесори AMD Ryzen 5000 Series з графікою Radeon
Оцініть високу швидкодію та тривалу роботу без підзарядки; щоб завжди залишатися в русі. Завдяки новим чіпам AMD Ryzen 5000 Series ваші завдання виконуються миттєво; а ви отримуєте ресурсів більше; ніж могли сподіватися.
Графіка AMD Radeon
Чи то ігри; чи фільми; відчуйте високу продуктивність для всіх ваших розваг.
Відсутність мерехтіння
Використовуючи технологію DC Dimming; яка контролює яскравість шляхом регулювання постійного струму; а не циклічного вмикання підсвічування; ми можемо усунути мерехтіння екрана для більш комфортного перегляду.
Дисплей Full HD
Розслабтеся та насолоджуйтесь кришталево чистим зображенням та картинками з яскравою якістю 2 мільйонів пікселів. Роздільна здатність 1920 х 1080 надає всьому вашому цифровому контенту новий вимір.
Антивідблискова панель
Насолоджуйтесь сонцем та улюбленим контентом з цією антивідблисковою панеллю. Невідбиваюче та низькоглянцеве покриття означає; що ви отримаєте менше відблисків; перебуваючи на вулиці.
Співвідношення сторін 16:9
Співвідношення сторін 16:9 дозволяє бачити всю вашу гру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Екран | |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C9RK2EA |
| Бездротові технології | Wi-Fi 802.11ax (2x2) |
| Веб-камера | 720p HD |
| Вага (кг) | 1.59 |
| Відеокарта | AMD Radeon Graphics |
| Висота | 18.6 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 236 мм |
| Діагональ екрану (дюйм) | 15.6" |
| Додаткові можливості | стереодинаміки |
| Ємність акумулятора | 41 Втч |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Мoдель | 15-fc0298ua |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 8000 |
| Особливості | українська клавіатура |
| Покоління процесора AMD | Zen 3 |
| Дозвіл | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | HP 15 |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | до 50000 грн |
| Тип відеокарт | інтегрована |
| Тип ноутбука | для роботи |
| Тип покриття екрана | матова |
| Тип процесора | AMD Ryzen 3 5425U (2.7-4.1 ГГц) |
| Яскравість | 300nits |