-35%



19 342 ₴
12 572 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автон. робота під час max навантаження | 1 хв |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Артикул | 310190 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Додатково | не сумісний із БЖ з APFC |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт. | 2 |
| Кількість IEC розеток, шт. | 2 |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Маса, кг | 9.8 кг |
| Мoдель | Keor SP1500VA 900W IEC+GR |
| Потужність, ВА | 1500 В*А |
| Потужність, Вт | 900 Вт |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Напруга зовнішньої АКБ | 12 В |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 148 x 380 x 173 мм |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Тип виробу | резервні з апроксимованою синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виготовлення | класичний |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступенева) синусоїда |