-35%49 706 ₴
32 309 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Micron |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| TBW | 2400 |
| Артикул | CT4000T500SSD3 |
| Габарити | 80 x 22 x 3.35 мм |
| Гарантія, міс | 60 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 4.0 x4 |
| Мoдель | M.2 2280 4TB T500 |
| Об'єм пам'яті | 4 TB |
| Серія | T500 |
| Швидкість запису | 6900 Mb/s |
| Швидкість читання | 7000 Mb/s |
| Країна виробництва | США |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | M. 2 2280 |
| Товщина | 3.35 мм |
| Форм-фактор | M. 2 |
| Колір | Чорний |