-35%48 566 ₴
31 568 ₴
Показати оптові ціниGTM GH-7/100-3 - садова техніка побутового класу для обробки землі; оранки грядок та городів середньої площі. Дана модель мотоблока оснащена бензиновим двигуном з потужністю 7 л.с (5;2 кВт) зі збільшеним крутним моментом для кращої роботи. Ширину культивації під час роботи можна регулювати від 600 мм до 1000 мм; залежно від ширини грядки.
Переваги мотоблоку GTM GH-7/100-3:| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Тип | Мотоблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 82 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GH-7/100-3 |
| Можливість встановити додаткове обладнання | Да |
| Гарантія, міс | 24 |
| Запуск двигуна | ручний |
| Мoдель | колеса 1 |
| Потужність, Вт | 4000 |
| Потужність, л. с. | 7 |
| Об'єм циліндра | 212 см3 |
| Робоча глибина | 17 см |
| Країна виробництва | Китай |
| Число передач | 2 вперед |
| Ширина захоплення | 60 / 100 см |