-35%23 185 ₴
15 070 ₴
Показати оптові ціниГотуйте смачні страви у Hansa BOEIS69407 та не хвилюйтесь про час. Програматор Ts — це автоматичний цифровий таймер на сенсорному дисплеї; який заздалегідь треба налаштувати. Ви лише встановлюєте час закінчення приготування на дисплеї; а вбудована програма контролю навіть вимкне духовку сама; проінформувавши вас про це звуковим сигналом.
Технологія SoftSteamТісто піднімається; верх не тріскається; а готова випічка запашна та ніжна — невже це сон? Ні; це ваша смачна реальність з випіканням за допомогою пари! Адже духова шафа Hansa BOEIS69407 створює преміальні кулінарні шедеври завдяки функції SoftSteam. Вам потрібно лише залити 250 мл води в особливий резервуар на самому дні духовки і увімкнути потрібну програму. Саме під цим резервуаром знаходиться додатковий нагрівальний елемент; який також вмикається; коли починається процес приготування. Виділяється пара; завдяки якій ваша випічка чудово піднімається; не тріскається і не пригорає; виходить ніжною та смачною. Не тільки десерти та хліб; але й інші продукти можна готувати або розігрівати за допомогою режиму SoftSteam. З ним готова їжа буде корисною; смачною та соковитою.
Система CoolDoor3Три скла на дверцятах вашої нової Hansa BOEIS69407 гарантують вашу безпеку і запобігають нагріванню скла; що знаходиться зовні. Тепер можна не боятися торкатися дверцят — вашим рукам не загрожує висока температура.
SoftCloseБільше не треба притримувати дверцята; щоб не чути жахливе грюкання; закриваючи духовку. Технологія плавного закриття SoftClose передбачає розміщення на петлях спеціальних пристроїв для зменшення сили коливань; а дверцята перед повним закриттям гальмуються автоматично.
12 режимів приготуванняПриготування за допомогою пари; гриль та багато інших режимів для створення унікальних кулінарних шедеврів. Відкрийте ще більше можливостей духової шафи та смакуйте вишукані ресторанні страви прямо у себе вдома.
Перелік режимів приготування:
Дизайн прихованих ручок не тільки полегшує догляд; а й додає стильних ноток у загальний вигляд духової шафи Hansa BOEIS69407. Панель керування відтепер не тільки зручна і функціональна; але і чиста.
Комфортне рішенняЗа допомогою хромованих направляючих ви будете ставити у гарячу духовку деко та діставатимете гарячі страви безпечно. Довіртеся Hansa і ви оціните рівень зручності; до якого дуже швидко звикнете. До того ж ці направляючі можуть полегшити прибирання: знявши їх; дуже просто відмити духову шафу повністю. А щоб вимити самі направляючі; ви можете покласти їх у посудомийну машину; щоб зекономити сили та час.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Клас енергоспоживання | A |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Інший |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Вага | 31.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BOEIS69407 |
| Габарити | 59 х 59.5 х 57 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додаткові функції | традиційний нагрів |
| Кількість програм | 12 |
| Кількість стекол дверцят | 3 |
| Мoдель | BOEIS69407 |
| Потужність гриля | 2000 Вт |
| Обсяг | 65 л |
| Особливості | утоплювані регулятори |
| Підсвічування | Да |
| Розміри ніші для вбудовування | 59.5 x 56 см |
| Система очищення | Просте очищення |
| Країна виробництва | Польща |
| Також шукають | таймер |
| Тип | Електричний |
| Тип напрямних | дротяні |
| Управління | механічно-сенсорне |
| Колір | Нержавіюча сталь |