-35%






32 477 ₴
21 110 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Вага | 9.5 кг |
| Максимальний зварювальний струм | 200 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KING210 |
| Вид | інвертор |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діаметр зварювального електрода | 1.6-5.0 мм |
| Клас захисту | 21S |
| Клас ізоляції | H |
| Максимальна потужність | 6.5 кВт |
| Мoдель | тривалість навантаження 100 |
| Напруга | 230 В |
| Розміри | 445 х 344 х 225 мм |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Італія |
| Функції | Hot Start (гарячий пуск) |