-35%19 749 ₴
12 837 ₴
Показати оптові ціни✔ Зварювальний інвертор призначений для ручного зварювання ″ММА″ на постійному струмі; справляється з великою кількістю завдань як в домашніх умовах; так і на професійному рівні; даючи змогу працювати на номінальному струмі до 160 А; цього вистачає для комфортної роботи з будь-якими електродами; діаметром від 1.6 мм до 4;0 мм включно. Забезпечений такими функціями; як: Anti-Stick; Arc-Force та Hot-Start. Працює з тривалістю навантаження не менш ніж 60%; що дає змогу виконати більшість завдань у побутовому сегменті. Система стабілізації роботи в умовах тривалих перепадів напруги в мережі від 170 В до 250 В.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Вага | 5.7 кг |
| Максимальний зварювальний струм | 160 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WD160IC1 |
| Вид | інвертор |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діаметр зварювального електрода | 1.6-4.0 мм |
| Клас захисту | 21S |
| Клас ізоляції | H |
| Максимальна потужність | 5.2 кВт |
| Мoдель | тривалість навантаження 60 |
| Напруга | 170-250 В |
| Особливості | Дисплей |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Італія |
| Функції | Hot Start (гарячий пуск) |