-35%33 017 ₴
21 461 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Вага | 11.8 кг |
| Максимальний зварювальний струм | 160 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DXWDMMA160E |
| Вид | інвертор |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діаметр зварювального електрода | 1.6-4.0 мм |
| Клас захисту | 21S |
| Клас ізоляції | H |
| Максимальна потужність | 5 кВт |
| Мoдель | тривалість навантаження 90 |
| Напруга | 230 В |
| Особливості | Захист від перегріву |
| Розміри | 600 х 375 х 260 мм |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Італія |
| Функції | Hot Start (гарячий пуск) |