-35%








37 271 ₴
24 226 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 12.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EIV64453 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість конфорок | 4 |
| Матеріал поверхні | склокераміка |
| Мoдель | EIV64453 |
| Наявність шнура живлення | Да |
| Напруга | 220 В |
| Розміри | 59 x 52 см |
| Розміри ніші для вбудовування | 56 x 49 см |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Також шукають | склокерамічні з сенсорним управлінням |
| Тип нагрівальних елементів | Індукційні |
| Тип поверхні | електрична |
| Управління | Сенсорне |
| Функції | функція блокування клавіш |