-35%







52 768 ₴
34 299 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KOEBP39WZ |
| Габарити | 60 х 56 × 55 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додаткові функції | термостат |
| Кількість програм | 15 |
| Кількість стекол дверцят | 3 |
| Мoдель | KOEBP39WZ |
| Потужність гриля | 2000 Вт |
| Обсяг | 72 л |
| Особливості | тангенціальний вентилятор |
| Підсвічування | Да |
| Розміри ніші для вбудовування | 58 х 56 х 55 см |
| Система очищення | емаль легкого очищення |
| Країна виробництва | Італія |
| Також шукають | таймер |
| Тип | Електричний |
| Тип напрямних | рельєфні |
| Управління | механічно-електронне |
| Колір | Чорний |