-35%
28 862 ₴
18 760 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intel |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CD8069503956302 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість потоків | 20 |
| Мікроархітектура | Cascade Lake |
| Мoдель | Xeon Silver 4210 10C/20T/2.20GHz/13.75MB/FCLGA3647 |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | 13.75 MB |
| Сімейство процесора | Intel Xeon |
| Сокет | 3647 |
| Тактова частота ядра | 2.2 GHz |
| Теплопакет | 85 W |
| Технологія CMOS | 14 nm |
| Тип постачання | Tray |
| Умови повернення | Повернення товару можливе тільки за умови цілісності заводської упаковки |
| Частота ядра у Boost режимі | 3.2 GHz |