-35%


27 648 ₴
17 971 ₴
Показати оптові ціниSteamBake для смачної випічки
Завдяки SteamBake домашня випічка буде на смак така ж чудова; як і в професійній пекарні. Вологість дозволяє тесту повністю підніматися; утворюючи надзвичайно м'яку внутрішню частину; а сухе тепло створює насичену хрумку скоринку.
Хрумка і корисна їжа з AirFry
Насолоджуйтесь хрусткою картоплею фрі або овочами з меншою кількістю масла; використовуючи спеціальні налаштування AirFry та деко у вашій плиті. Лоток з решіткою дозволяє гарячому повітрі постійно переміщатися духовкою; щоб приготувати страву з ідеальною хрусткою скоринкою.
Зручна та ефективна газова варильна поверхня.
Готуйте смачні страви на нашій газовій варильній поверхні. Нею дуже легко керувати та зручно користуватися. Готуйте на повільному вогні або обсмажуйте стейки. Відкрийте собі силу газу і готуйте з упевненістю.
Духова шафа; яку легше і зручніше чистити!
Завдяки пересувним полицям ретельне очищення духової шафи стає легшим; ніж будь-коли; навіть у важкодоступних місцях; за менший час і з меншими зусиллями.
Готування за таймером
Таким чином; ваші страви не пересмажаться. Плита має вбудований таймер із нагадуванням; який сповістить вас; коли страви будуть готові.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 39 кг |
| Характеристики духової шафи | |
| Гриль | Так |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Конвекція | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LKK560010X |
| Внутрішнє покриття | емаль легкої очищення |
| Висота | 85.5 см |
| Газ-контроль | поверхні |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 60 см |
| Зони нагрівання | газові |
| Індикатор температури | Ні. |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість напрямних духовки | 3 |
| Кришку вареної поверхні | скляна |
| Мoдель | LKK560010X |
| Напруження/ частість | 220-240 В/50 Гц |
| Особливості | Термостат |
| Особливості парфумів | Типовий протиень |
| Підсвічування | Да |
| Корисний об'єм духовки | 58 л |
| Режими приготування | турбогриль |
| Країна виробництва | Румунія |
| Також шукають | вузькі 40-55 см |
| Тип | комбінована (газ+електро) |
| Тип духовки | Електрична |
| Тип напрямних духовки | рельєфні |
| Тип спорожнення | Очищення поромом AquaClean |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 50 см |
| Електропідпал | конфорки |
| Електропідпалення поверхні | в ручці |
| Ящик посуду | Да |