-26%


38 399 ₴
28 444 ₴
Показати оптові ціниHP 15-fc — стильний ноутбук; який приверне увагу зовнішнім виглядом і стане надійним помічником завдяки потужній начинці.
Він оснащений IPS-екраном з діагоналлю 15;6 дюйма та високою роздільною здатністю; щоб ви могли отримати чітке зображення для зручного перегляду робочих завдань та фільмів для відпочинку.
Апаратна конфігурація цієї моделі представлена сучасним процесором AMD Ryzen 5 7430U; достатнім обсягом оперативної пам'яті та SSD-накопичувачем. З їх допомогою ноутбук легко впорається з обробкою великої кількості даних; запуском енергомістких застосунків та розробкою проєктів.
Ноутбук підтримує сучасний інтерфейс USB Type-C; тому дозволить швидко здійснювати запис та передачу інформації з пристрою на накопичувач. Також є відеопорт HDMI для підключення проєкторів; додаткових моніторів і телевізорів. За відсутності мишки ноутбук пропонує чутливий тачпад; який для зручності має велику площу.
Ноутбук також підтримує сучасний стандарт Wi-Fi 802.11ax; а тому користувач зможе без проблем користуватися швидким з'єднанням з мережею; працюючи ефективно та без гальмувань.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Екран | |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | D16C6EA |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Веб-камера | Камера HP True Vision 720p HD з технологією зменшення тимчасового шуму та вбудованим двоспрямованим цифровим мікрофоном |
| Вага (кг) | 1.59 |
| Відеокарта | AMD Radeon Graphics |
| Висота | 19 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 236 мм |
| Діагональ екрану (дюйм) | 15.6" |
| Додаткові можливості | стереодинаміки |
| Ємність акумулятора | 41 Втч |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Мoдель | 15-fc0207ua |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 16000 |
| Особливості | Підсвітка клавіатури |
| Покоління процесора AMD | Zen 3 |
| Дозвіл | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | HP 15 |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | до 50000 грн |
| Тип відеокарт | інтегрована |
| Тип ноутбука | для навчання |
| Тип покриття екрана | антивідблискове покриття |
| Яскравість | 300nits |