-35%

31 375 ₴
20 394 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Стан | Новий |
| Характеристики духової шафи | |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Гриль | Так |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Конвекція | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LKM660222X |
| Висота | 85.7 см |
| Газ-контроль | поверхні |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 60 см |
| Зони нагрівання | газ/электро |
| Індикатор температури | Да |
| Кількість конфорок | 3 газові + 1 електрична |
| Кількість напрямних духовки | 3 |
| Кришку вареної поверхні | немає |
| Матеріал решіток поверхні | емальована сталь |
| Мoдель | LKM660222X |
| Напруження/ частість | 220-240 В/50 Гц |
| Особливості | Термостат |
| Особливості парфумів | термостат |
| Підсвічування | Да |
| Корисний об'єм духовки | 58 л |
| Режими приготування | Нижній надгрев |
| Країна виробництва | Румунія |
| Також шукають | з електропідпалювачем |
| Тип | комбінована (газ+електро) |
| Тип духовки | Електрична |
| Тип напрямних духовки | рельєфні |
| Тип спорожнення | эмаль aqua clean |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 60 см |
| Електропідпал | конфорки |
| Електропідпалення поверхні | в ручці |
| Ящик посуду | Да |