-35%






36 386 ₴
23 651 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Витримка | 1/2000 - 60 с |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоспуск | 2 с |
| Артикул | DC-FZ82DE-K |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi |
| Брекетинг автоекспозиції | 3 кадри +/- 1 EV |
| Провідне число | 9 (м) при ISO 100 |
| Вага | Прибл. 596 г з акумулятором і картою пам'яті SD; Прибл. 640 г без акумулятора та карти пам'яті SD |
| Відео зі звуком | моно |
| Спалах | вбудований |
| Вбудована пам'ять | Немає |
| Вибір точки автофокусування | Ручний |
| Винесена окулярна точка | 17.5 мм (від краю лінзи окуляра) |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діапазон роботи експозаміру | EV0 - EV18 |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Компенсація експозиції | +/- 3 EV з кроком 1/3 EV |
| Комплектація фотоапарата | трос для кришки об'єктива |
| Конструкція | 14 елементів у 12 групах |
| Корекція діоптрій | от -4.0 до +2.0 |
| Лінійка | Lumix FZ |
| Макс. роздільна здатність запису відео | 3840x2160 |
| Максимальна діафрагма | f/2.8-5.9 |
| Максимальна відстань фокусування | ∞ |
| Максимальна фокусна відстань | 215 мм (35 мм еквівалент: 1200 мм) |
| Максимальний розмір знімка | 5184 x 3888 |
| Максимальний розмір файлу | 4 ГБ |
| Мінімальна відстань фокусування | 1 см |
| Мінімальна фокусна відстань | 20 мм (35 мм еквівалент: 40мм) |
| Мoдель | DC-FZ82DE-K 4К black |
| Настроювання яскравості | 5 рівнів |
| Налаштування балансу білого | колірна температура |
| Загальна кількість пікселів | 18.9 Mрх |
| Об'єктиви в комплекті | LEICA DC VARIO-ELMARIT |
| Оптичний зум | 60x |
| Особливості | Сенсорний дисплей |
| Відтворення обраної точки автофокусування | короткочасна підсвітка обраної фокусувального точки у видошукачі |
| Підсвітка автофокуса | Да |
| Покадрове знімання | Да |
| Поле зору | 100 % |
| Процесор оброблення зображення | Venus Engine |
| Робочий діапазон автофокусування | EV -0 - EV18 |
| Розмір РК-екрану | 3" |
| Розмір матриці | 2/3″ |
| Режим енергозбереження | Екорежим |
| Режими автофокусування | ручна |
| Режими вимірювання експозиції | центрований |
| Режими роботи | примусова зі зменшенням ефекту червоних очей |
| Режими зйомки | серійне знімання |
| Ресурс акумуляторної батареї | 350 кадрів |
| Ручне фокусування | Да |
| Сенсорний екран | Так |
| Серійне знімання | Да |
| Система/крапки фокусування | 49 точек |
| Співвідношення сторін | 4:3 |
| Стабілізація | оптична |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип автофокусу | покадрове АФ/безперервне АФ/MF |
| Тип видошукача | OLED Live View |
| Тип затвора | комбінований електронно-механічний закрив |
| Тип карт пам'яті | SD/SDHC/SDXC |
| Тип матриці | КМОН (CMOS) |
| Тип харчування | DMW-BLC12E |
| Тип фотокамер | Компактні |
| Тип колірного фільтра | Основні кольори RGB |
| Фізичні розміри (д/в/г) | 130.2 x 94.3 x 125.2 мм |
| Фіксація автофокусування | якщо в режимі покадрової АФ кнопку затвора натиснута до половини або натиснута кнопка увімкнення АФ |
| Фіксація автоекспозиції | кнопкою AE-L |
| Формат записування знімків | RAW + JPEG |
| Функції перегляду | видалення |
| Колір | Чорний |
| Число ефективних пікселів | 18.1 Mpx |
| Штативне гніздо | стандартне |
| Еквівалентна чутливість ISO | 100 - 6400 |