-35%






50 100 ₴
32 565 ₴
Показати оптові ціниАвтоматична кавомашина Siemens – це поєднання інноваційних технологій; зручності та елегантного дизайну. Вона дозволяє приготувати еспресо; капучино; лате мак'ято та інші кавові напої натисканням однієї кнопки.
Кольоровий дисплей coffeeSelect забезпечує інтуїтивно зрозуміле керування; а функція "Улюблене" дозволяє зберігати персональні налаштування. Завдяки технології oneTouch DoubleCup; кавомашина може готувати дві порції одночасно.
Знімний резервуар для води (1;7 л) та зручний капучинатор роблять процес використання ще комфортнішим.
Високоякісний керамічний млинок ceramDrive забезпечує рівномірний помел кавових зерен; а потужний 19-барний насос гарантує насичений смак.
Кавомашина також має автоматичні програми очищення: autoMilk Clean (очищення парою після кожного використання); calc’nClean (видалення накипу та очищення).
Різноманітність кавових напоїв натисканням однієї кнопки: Еспресо; Еспресо Мак'ято; Кава;Капучино; Лате Мак'ято; Американо; Флет Вайт.
Завдяки системі aromaDouble Shot можна насолоджуватися міцною кавою без гіркого присмаку; а три рівні температури дозволяють налаштувати ідеальний смак напою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Словенія |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TE655203RW |
| Габарити | 38.5 х 28.1 х 46.8 см |
| Гарантія, міс | 24 |
| Тиск | 19 бар |
| Ємність для засипання меленої кави | Да |
| Місткість контейнера для зерен | 300 г |
| Кількість роздавальних груп | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мoдель | TE655203RW |
| Потужність | 1500 Вт |
| Особливості | Зйомний піддон для крапель |
| Приготування капучіно | автоматичне |
| Приготування еспресо | Да |
| Програмовані напої | еспресо |
| Регулювання висоти чашки | до 140 мм |
| Резервуар для води | 1.7 л |
| Спосіб компонування | окремі |
| Країна виробництва | Словенія |
| Сфера застосування | для вдома (побутові) |
| Функції | регулювання міцності кави |
| Колір | Чорний |