-35%








54 022 ₴
35 114 ₴
Показати оптові ціниГотовий напій натисканням однієї клавіші
Автоматична кавоварка Siemens TE653M11RW допускає приготування улюбленого напою з індивідуальними побажаннями з мінімальними витратами сил і часу. Досить натиснути кнопку. Додаткове меню дає змогу конкретизувати результат: вибрати температуру готового напою; об'єм рідини; міцність кави.
Простота чищення й обслуговування
Кавоварка Siemens TE653M11RW вимагає мінімум зусиль для обслуговування й чищення. Програми з автоматичним очищенням дадуть змогу утримувати пристрій завжди в чистоті. Після ввімкнення прилад промивається завдяки автоматичній програмі. Після кожного приготування молоковмісного напою за допомогою функції AutoMilk Clean очищується система подавання молока. Система очищення Calc'nClean автоматично очищає кавоварку від бруду; вапняного нальоту; накипу.
Попередньо встановлені програми
Кавоварка Siemens TE653M11RW використовує робочий тиск у 19 барів. Прилад використовує зернову й мелену каву. Контейнер для кавових зерен місткістю 300 грамів обладнаний практичною кришкою; що дає змогу зберігати аромат. Ступінь помелу можна встановити залежно від особистих уподобань. Крім різних видів кавових напоїв: еспресо; американо; кава крема; капучино; лате; лате макіато; можна приготувати молочну пінку; тепле молоко та підготувати гарячу воду для чаю.
Приготування кави в чашках заввишки до 15 см
Siemens TE653M11RW — кавоварка еспресо із сенсорним керуванням. Має вишуканий дизайн; ергономічну конструкцію й велику функціональність. Дає змогу готувати одночасно дві чашки кави. А також використовувати улюблену чашку — висота сопла подання кави та капучинатора регулюються за висотою до 150 мм. Пристрій дає змогу використовувати молоко без переливання з магазинної упаковки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Словенія |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Тип управління | Сенсорне |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.918 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TE653M11RW |
| Габарити | 38.5 x 28.1 x 46.8 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тиск | 15 бар |
| Ємність для засипання меленої кави | Да |
| Ємність для молока | Да |
| Місткість контейнера для зерен | 300 г |
| Кількість роздавальних груп | 2 |
| Комплектація | фільтр води |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мoдель | TE653M11RW |
| Потужність | 1500 Вт |
| Особливості | придатний для миття в посудомийній машині |
| Приготування капучіно | автоматичне |
| Приготування еспресо | Да |
| Програмовані напої | еспресо |
| Регулювання висоти чашки | до 150 мм |
| Резервуар для води | 1.7 л |
| Спосіб компонування | окремі |
| Країна виробництва | Китай |
| Сфера застосування | для вдома (побутові) |
| Функції | регулювання міцності кави |
| Колір | Сріблястий |