-35%



26 763 ₴
17 396 ₴
Показати оптові ціниЦиркуляційне приготування - для рівномірного нагрівання в духовці
У режимі циркуляції приготування вентилятор рівномірно розподіляє тепло через верх і низ камери духовки. Результат - більш послідовне та надійне приготування.
Променева плита — для швидкого готування
Променева плита швидко й легко миється завдяки наявності керамічних зон; які швидко й точно нагріваються для приготування їжі без зайвих клопотів.
Чорна емаль - міцна та легка в догляді
Чорна емаль - оптимальний матеріал для внутрішньої частини плити. Надійний; міцний і простий в догляді; що полегшує процес приготування.
Скляні дверцята; які легко очищуються
Скло у дверцятах цієї духової шафи легко очищуються. Можна повністю зняти дверцята і скляні панелі та швидко їх почистити.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Стан | Новий |
| Характеристики духової шафи | |
| Гриль | Так |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Конвекція | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LKR520066W |
| Внутрішнє покриття | піролітична емаль |
| Висота | 85.8 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 60 см |
| Зони нагрівання | стеклокерамика (Hi-Light) |
| Індикатор температури | Ні. |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість напрямних духовки | 3 |
| Кришку вареної поверхні | немає |
| Мoдель | LKR520066W |
| Напруження/ частість | 220-240 В/50 Гц |
| Особливості | Термостат |
| Особливості парфумів | таймер |
| Підсвічування | Да |
| Корисний об'єм духовки | 57 л |
| Режими приготування | Нижній надгрев |
| Країна виробництва | Румунія |
| Також шукають | вузькі 40-55 см |
| Тип | Електрична |
| Тип духовки | Електрична |
| Тип напрямних духовки | рельєфні |
| Тип спорожнення | емаль легкої очищення |
| Колір | Білий |
| Ширина | 50 см |
| Електропідпалення поверхні | в ручці |
| Ящик посуду | Да |