-35%36 180 ₴
23 517 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Інтерфейси | Wi-Fi |
| Стан | Новий |
| Тип сканеру | Протяжний |
| Тип пристрою | Сканер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.35 кг |
| Висота | 460 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | B305V_DNI |
| Місткість вихідного лотка | 250 листів |
| Місткість лотків для подачі | 150 листів |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додаткові функції при копіюванні | двостороннє копіювання |
| Додаткові функції при друку | двосторонній друк |
| Кількість лотків для подачі | 2 |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 34 стр/хв |
| Максимальна кількість копій | 99 шт |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 600 x 600 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Місячний обсяг друку | 35 000 стор |
| Мoдель | B305 (Wi-Fi) |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Призначення | для малого офісу |
| Оперативна пам'ять | 512 МБ |
| Оптичне розширення сканера | 1200 х 1200 |
| Щільність паперу | 60 - 90 г/м2 |
| Підтримувані ОС | Windows Server 2012 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A4 |
| Підтримка технологій прямого друку | Google Cloud Print |
| Дозвіл при копіюванні, dpi | 600 x 600 |
| Розрядність кольорового сканування | 16/8 біт |
| Швидкість монохромного друку | 34 стор./хв |
| Сумісний оригінальний картридж | 013R00690 |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | 3 в 1 |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | монохромний |
| Колір | Білий |
| Частота процесора | 500 МГц |