-35%







34 535 ₴
22 448 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вага | 1.7 кг |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5 Ач |
| Артикул | 0.601.9N4.103 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Довжина різьблення шпинделя | 22.23 мм |
| Додаткові характеристики | захисний кожух |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Комплектація | шліфувальна машина |
| Похибка K | 1.5 м/с2 |
| Максимальне число оборотів в хвилину | 9000 об/хв |
| Мoдель | 1.7кг |
| Призначення | професійні |
| Напруга | Вісімнадцять |
| Оброблюваний матеріал | для бетону |
| Особливості | захист від повторного пуску (від випадкового ввімкнення) |
| Регулювання обертів | без регулювання |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Також (пошук) | УШМ |
| Також шукають | болгарки (ушм) 125 мм |
| Тип | болгарки (УШМ) |