-35%


26 883 ₴
17 474 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вага | 5 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0.601.668.900 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Глибина пропилу під кутом 45° | 48 мм |
| Глибина пропилу під кутом 90° | 65 мм |
| Діаметр пильного диска | 190 мм |
| Додаткові функції | кнопка блокування шпинделя для зручної зміни диска |
| Заміна оснащення | ключова |
| Використання | ручне |
| Максимальний кут нахилу | 90 ° |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | GKS 65 GCE |
| Призначення | професійний |
| Номінальна споживана потужність | 1800 Вт |
| Харчування | Мережа |
| Посадковий діаметр пиляльного диска | 30 мм |
| Швидкість обертання | 5000 об/хв |
| Країна виробництва | Китай |