-35%



36 352 ₴
23 629 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NJOY |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автон. робота під час max навантаження | 1 хв |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Артикул | UPOL-OL300EP-CG01B |
| Час переходу на батарею, мс | 4 мс |
| Вбудована батарея | 12V / 7AH x 6 |
| Вхідна напруга | 220-240 В |
| Гарантія, міс | 12 |
| рк-дисплей | дисплей |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт. | 4 |
| Кількість АКБ | 6 |
| Кількість розеток | 4 x Schuko |
| Маса, кг | 21.3 кг |
| Мoдель | Echo Pro 3000VA USB |
| Потужність, ВА | 3000 В*А |
| Потужність, Вт | 2400 Вт |
| Призначення | для робочих станцій |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 196 х 416 х 342 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виготовлення | класичний |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |