-35%








21 411 ₴
13 917 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Газова |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 12.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GOFL629/NB1 |
| Газ-контроль | Да |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр і потужність конфорок | діаметром 56 мм |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість решіток | 2 |
| Матеріал поверхні | загартоване скло |
| Матеріал решіток | чавун |
| Мoдель | GOFL629/NB1 |
| Наявність шнура живлення | Да |
| Напруга | 220 В |
| Розміри | 18 х 66 х 59 см |
| Розміри ніші для вбудовування | 4.2 х 56 х 48.2 см |
| Країна виробництва | Італія |
| Тип газу, який буде використано | Світовий газ |
| Тип поверхні | газова |
| Управління | Механічне |
| Функції | турбоконфорка |