-35%


53 512 ₴
34 783 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 431 г |
| Висота | 77 мм |
| Глибина | 141 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HC-V900E-K |
| Баланс білого | авто |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діафрагма | 1.8 - 4.0 |
| Інтерфейси | роз'єм для навушників |
| Матриця | 1/2.5" BSI MOS |
| Мoдель | HC-V900 Black |
| Носій для запису | карта пам'яті |
| Загальна кількість пікселів | 8.57 МП |
| Оптика | Leica DICOMAR |
| Оптичний зум | 24 x |
| Підтримка карт пам'яті | SDXC |
| Роздільна здатність дисплея | 1843200 пікселів |
| Роздільна здатність запису | Full HD (1920 х 1080) |
| сенсорний дисплей | Да |
| Стабілізатор зображення | оптичний |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип РК-екрана | поворотний |
| Тип відеокамери | аматорські |
| фокусування | ручна |
| Фокусна відстань | 4.12 - 98.9 мм |
| Формат записування | MP4 |
| Фотознімання під час відеознімання | Да |
| Цифровий зум | 1500 x |