-35%

54 942 ₴
35 712 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosto |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активна зона, мм | 409 х 230 мм |
| Артикул | BT-19HDTM |
| Вага (кг) | 3.5 кг |
| Час відгуку, мс | 14 |
| Висота читання пера, мм | 10 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ | 18.5" |
| Кількість рівнів чутливості до натискання | 16384 |
| Кількість кольорів | 1.07 млрд |
| Матриця | H-IPS |
| Мoдель | BT-19HDT(M) |
| Харчування | 5В 1А |
| Дозвіл екрану | 1920 × 1080 |
| Швидкість інтерфейсу | 260 PPS |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип цифрового пера | W09 |
| Кут огляду | 170° |
| Рівень чутливості пера | 16384 |
| Яскравість, cd/m | 230 |