-35%
35 000 ₴
22 750 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosto |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активна зона, мм | 344.16 х 193.59 мм |
| Артикул | BT-16HDT |
| Швидкі клавіші | 4 |
| Вага (кг) | 2.1 кг |
| Час відгуку, мс | 25 |
| Висота читання пера, мм | 15 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ | 15.6" |
| Кількість рівнів чутливості до натискання | 8192 |
| Кількість кольорів | 16.7 М |
| Матриця | H-IPS |
| Мoдель | BT-16HDT (2024) |
| Харчування | 5В 1А |
| Дозвіл екрану | 1920 × 1080 |
| Швидкість інтерфейсу | 220 PPS |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип цифрового пера | W09 |
| Кут огляду | 178° |
| Рівень чутливості пера | 8192 |
| Яскравість, cd/m | 230 |