-35%


28 340 ₴
18 421 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosto |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активна зона, мм | 258 х 145 мм |
| Артикул | BT-13HDK |
| Швидкі клавіші | 8 |
| Вага (кг) | 1.5 кг |
| Час відгуку, мс | 25 |
| Висота читання пера, мм | 15 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ | 13.3" |
| Кількість рівнів чутливості до натискання | 16384 |
| Кількість кольорів | 16.7 М |
| Матриця | IPS |
| Мoдель | BT-13HDK |
| Харчування | 5В 1А |
| Дозвіл екрану | 1920 × 1080 |
| Швидкість інтерфейсу | 300 PPS |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип цифрового пера | W09 |
| Кут огляду | 170° |
| Рівень чутливості пера | 16384 |
| Яскравість, cd/m | 250 |