-35%

31 508 ₴
20 480 ₴
Показати оптові ціниВбудована мікрохвильова піч Rococo Electrolux EMT 25203 OC. Нова дизайнерська колекція Electrolux в стилі Rococo - це вишуканий інтер'єр і висока кухня у вас вдома. Легкість ліній і стиль Electrolux Rococo стане яскравим акцентом в інтер'єрі і створить найтепліші спогади про час; проведений за сімейним столом. Новітні професійні технології використані при створенні колекції Electrolux Rococo з легкістю дозволять виконати навіть найскладніше блюдо в звичній домашній обстановці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Дисплей | Так |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.3 кг |
| Характеристики гриля | |
| Тип гриля | кварцовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EMT25203OC |
| Висота | 38.8 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 40.1 см |
| Діаметр поворотного піддону | 315 мм |
| Додатково | таймер |
| Максимальна потужність мікрохвиль (Вт) | 900 Вт |
| Мoдель | EMT25203OC |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Об'єм (л) | 25 л |
| Оснащення | решітка для гриля |
| Особливості | Годинник |
| Поворотний стіл | Да |
| Спосіб установки | вбудована |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | з грилем |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Функції і спеціальні програми | Розмороження за вагою |
| Колір | Білий |
| Ширина | 59.5 см |