-35%







36 922 ₴
23 999 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 10.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EIS62453IT |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр і потужність конфорок | Задня ліва 2.3/3.2 кВт/210 мм |
| Кількість конфорок | 4 |
| Максимальна потужність підключення | 7350 Вт |
| Матеріал поверхні | склокераміка |
| Мoдель | EIS62453IT |
| Наявність шнура живлення | Да |
| Напруга | 400 В |
| Розміри | 4.4 х 58 х 51 см |
| Розміри ніші для вбудовування | 4.4 x 56 x 49 см |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Також шукають | склокерамічні з сенсорним управлінням |
| Тип нагрівальних елементів | Індукційні |
| Тип поверхні | електрична |
| Управління | Сенсорне |
| Функції | підсвічування панелі керування |