-35%32 914 ₴
21 394 ₴
Показати оптові ціниWestern Digital Red Pro — жорсткий диск корпоративного класу; розроблений для забезпечення високої продуктивності та надійності в комерційних і корпоративних середовищах NAS. Оснащений технологією Western Digital OptiNAND; яка використовує інтегровану вбудовану флешпам’ять iNAND для виконання ключових функцій обслуговування та покращення загальної продуктивності диска.
HHD-накопичувач оснащений контролем відновлення помилок RAID; щоб зменшити кількість збоїв у системах NAS з кількома відсіками; на відміну від більшості накопичувачів для настільних ПК; налаштованих для загального використання. А ексклюзивна технологія Western Digital NASware точно налаштовує параметри диска відповідно до робочих навантажень системи NAS; що допомагає підвищити продуктивність і надійність.
Western Digital співпрацює з багатьма постачальниками систем NAS для ретельного тестування для забезпечення сумісності з більшістю корпусів NAS. Накопичувач містить датчики вібрації обертання (RV); які передбачають і завчасно протидіють перешкодам; спричиненим підвищеною вібрацією. Також має багатоосьовий датчик удару для виявлення незначних ударів і автоматичної компенсації за допомогою технології динамічної висоти польоту для додаткового захисту дисків у корпусах NAS.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WD103KFBX |
| Гарантія, міс | 60 |
| Інтерфейс | SATA III |
| Лінійка (Серія) | WD Red Pro |
| Мoдель | 3.5" 10TB |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 10 TB |
| Споживана потужність | 8.8 Вт |
| Розмір буфера | 512 МБ |
| Швидкість обертання (об/хв) | 7200 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 267 МБ/с |
| Також шукають | з великою місткістю |