-35%







41 915 ₴
27 245 ₴
Показати оптові ціниСучасний ноутбук для бізнесу
Lenovo V15 G5 IRL – нове покоління робочого ноутбука; що поєднує необхідну продуктивність; автономність та зручний дизайн у стриманому чорному корпусі. Ноутбук важить лише 1.61 кг і здатний працювати до 8.9 годин від одного заряду акумулятора. Працюй в офісі; будь на зв'язку з колегами у відрядженні та відпочивай за переглядом фільму будинку з Lenovo V15 Gen 5.
Безпека при використанні
Lenovo V15 піклується про збереження інформації на пристрої. Криптографічний модуль TPM 2.0 шифрує всі дані; документи; звіти та важливі для роботи програми; зберігаючи конфіденційність та захищаючи файли від потрапляння в чужі руки.
У корпусі ноутбука передбачений отвір для замку Kensington. За потреби можна придбати відповідний замок та спокійно працювати у громадських місцях; не турбуючись про крадіжку.
Веб-камера з роздільною здатністю 720 пікселів оснащена механічною шторкою конфіденційності - після відеоконференції можна одним рухом закрити об'єктив камери.
Зручно брати із собою
Lenovo V15 має тонкий та легкий корпус чорного кольору вагою 1.61 кг із текстурованим покриттям. Мінімалістичний дизайн та професійна стриманість роблять його ідеальним помічником для ділових зустрічей та відряджень.
Для підключення периферійних пристроїв ноутбук оснащений портом HDMI; портами USB 3.2; одним USB-C 3.2 з підтримкою DisplayPort та комбінованим аудіороз'ємом combo jack для мікрофона або навушників. Також передбачені вбудований модуль Bluetooth 5.2 для бездротових пристроїв; роз'єм RJ-45 та адаптер Wi-Fi 6 для підключення до Інтернету.
Крім того; Lenovo V15 має міцний корпус; стійкий до кліматичних умов. Він пройшов тестування за військовими стандартами США та має сертифікат MIL-STD-810H. Підвищена вологість; спека чи мороз не стануть перешкодою на шляху професійного успіху.
Вибирай сучасного помічника Lenovo V15 - він супроводжуватиме тебе всюди і допомагатиме вирішувати робочі завдання в будь-якій ситуації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Екран | |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 83GW00C8RA |
| Аудіосистема | Dolby Audio |
| Бездротові технології | Wi-Fi 802.11be 2x2 |
| Веб-камера | 720p HD Privacy shutter |
| Вага (кг) | 1.61 кг |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Висота | 18.3 мм |
| Гарантія, міс | 36 |
| Глибина | 235.8 мм |
| Діагональ екрану (дюйм) | 15.6" |
| Додаткові можливості | стереодинаміки |
| Ємність акумулятора | 47 Втч |
| Інтерфейси підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мoдель | V15 G5 IRL |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 8000 |
| Особливості | українська клавіатура |
| Покоління процесора Intel | 13-е покоління |
| Дозвіл | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo V |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | до 50000 грн |
| Тип відеокарт | інтегрована |
| Тип ноутбука | для роботи |
| Тип покриття екрана | антивідблискове покриття |
| Тип процесора | Intel Core i3-1315U (3.3-4.5 ГГц) |
| Яскравість | 300nits |