-35%








51 969 ₴
33 780 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Вага | 3 кг |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DCF900P2G |
| Гарантія, міс | 36 |
| Додатково | реверс |
| Ємність акумулятора | 5 Ач |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Комплектація | заряний пристрій |
| Крутний момент (високий) | 1396 Нм |
| Мoдель | 1396 Нм |
| Посадочне місце | 1/2" |
| Країна виробництва | Китай |
| Частота ударів | 2200 уд./хв |
| Число обертів холостого ходу | 2300 об./хв |