-35%








26 235 ₴
17 053 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenwood |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KMX751ABK |
| Габарити | 38.5 х 35.5 х 24 см |
| Гарантія, міс | 24 |
| Додаткові функції | можливість придбання додаткових насадок для розширення функціональності приладу |
| Мoдель | KMX 751 ABK |
| Потужність | 1000 Вт |
| насадки | гак для тіста |
| Об'єм основної чаші | 5 л |
| Об'єм чаші блендера | відсутній |
| Особливості | відкидна робоча голова |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | з великою чашею |
| Тип | кухонна машина |
| Функції | змішування |
| Колір | Чорний |