-35%

23 338 ₴
15 170 ₴
Показати оптові ціниСучасна модель
Модель Hansa BHMS61414030 відноситься до нового покоління техніки відомого виробника. За рахунок того; що в даній моделі вдало поєднуються сучасні досягнення; фірмові технології і вишуканий дизайн; ви чітко розумієте; за що платите таку ціну. Ідеальний варіант для практичних користувачів; які вважають за краще ту техніку; яка буде найбільш універсальним варіантом. Поверхня виконана з сучасного матеріалу - особливої склокерамічної панелі. Такий вибір цілком зрозумілий. Адже пристрій відрізняється стійкістю до перепадів температури; до механічного впливу; а також при прибиранні ви зможете легко прибрати всі сліди роботи без ризику залишити на поверхні подряпини.
Комбінований нагрів
Варильна поверхня Hansa BHMS61414030 має чотири конфорки. При цьому використовується комбінація газового і електричного нагріву. Це допоможе отримати всі переваги кожного типу. Дві газові конфорки від італійського виробника Defendi гарантують не тільки стабільне полум'я; але і гнучку модуляцію з можливістю точного налаштування сили нагріву. Також ви можете скористатися можливістю швидкого зменшення вогню до мінімуму. Електричні варильні зони побудовані на елементах типу HiLight. Це відмінний вибір для тих; хто вважає за краще універсальний; економічний і зручний варіант без необхідності підбирати посуд.
Додаткові можливості
Газові конфорки плити Hansa BHMS61414030 мають чавунні роздільні решітки. Таке рішення збільшує зовнішню привабливість приладу; а також допоможе вам використовувати навіть досить важкі сковорідки і каструлі. Модель має всі необхідні елементи комфорту і безпеки; які притаманні газовим системам. Йдеться про електричне запалювання при повороті ручки; а також про систему захисту від витоку газу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 8.8 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BHMS61414030 |
| Газ-контроль | Да |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня права-1 кВт |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість решіток | 2 |
| Максимальна потужність підключення | 3400 Вт |
| Матеріал поверхні | склокераміка |
| Матеріал решіток | чавун |
| Мoдель | BHMS61414030 |
| Наявність вилки | Да |
| Наявність шнура живлення | Да |
| Напруга | 230 В |
| Розміри | 57.5 х 50.5 х 5 см |
| Розміри ніші для вбудовування | 56 х 49 см |
| Країна виробництва | Польща |
| Тип газу, який буде використано | Світовий газ |
| Тип нагрівальних елементів | стеклокерамика (Hi-Light) |
| Тип поверхні | комбінована |
| Управління | Механічне |
| Функції | зони розширення |