-35%








21 395 ₴
13 907 ₴
Показати оптові ціниКондиціонери серії ADVANCE повністю готові до керування зі смартфона завдяки спеціальному мобільному додатку. За його допомогою можна вмикати та вимикати кондиціонер; змінювати режим роботи та температуру; а також керувати ввімкненням та вимкненням по денному або тижневому таймеру. Додаток працює у декількох режимах: «Локальний»: смартфон та модуль Wi-Fi знаходяться у одній домашній мережі Wi-Fi; а керувати кондиціонером можна через Wi-Fi без під'єднання до мережі Інтернет. «Віддалений»: смартфон та модуль Wi-Fi знаходяться у різних мережах; а керувати кондиціонером можливо через мережу Інтернет за допомогою послуг мобільної мережі або інших засобів зв’язку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ergo |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 7.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптація до мінусової температури | -15 C |
| Артикул | ACI 0735 SWН WIFI |
| Вага зовнішнього блока | 23.5 кг |
| Габарити внутрішнього блока | 715x194 x285 мм |
| Габарити зовнішнього блока | 720x270x495 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Дистанційне керування | пульт |
| Конструкція | спліт-система |
| Максимальна споживана потужність | 2.25 кВт |
| Маркування | 7 |
| Мoдель | ACI 0735 SWН WIFI |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 2.3 кВт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 3.5 кВт |
| Площа приміщення | 20 м2 |
| Споживана потужність під час обігрівання | 1.02 кВт |
| Споживана потужність у разі охолодження | 1.04 кВт |
| Режими роботи | турборежим |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | Заощаджено |
| Тип | Кондиціонер |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Управління | Пульт |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 39.5 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 55 дБ |
| Функціональні особливості | таймер |
| Колір | Білий |
| Енергоефективність COP | 3.4 |
| Енергоефективність EER | 5.1 |