-35%



22 538 ₴
14 650 ₴
Показати оптові ціниКомутатори серії Ruijie RG-NBS3200 — це високопродуктивні; захищені та мультисервісні Ethernet- комутатори 2-го рівня наступного покоління з гігабітними та 10-гігабітними портами. Використовуючи ефективну апаратну архітектуру та оснащену операційною системою Ruijie OpenWRT; ця серія комутаторів забезпечує більший розмір таблиці MAC-адрес; більш високу продуктивність апаратної обробки та зручніше керування.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Jumbo-кадр | 9216 байт |
| Артикул | RG-NBS3200-24GT4XS |
| Вага | 2.9 кг |
| Віртуальні мережі | Voice VLAN |
| Можливість віддаленого керування | керований |
| Висота | 43.6 мм |
| Гарантія, міс | 60 |
| Глибина | 207.5 мм |
| Кількість LAN портів | 24x10/100/1000TX |
| Кількість портів Uplinks | 4x10 GE SFP+ |
| Кількість вентиляторів | 1 шт |
| Кількість портів | 28 |
| Комутаційна здатність | 128 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Мoдель | RG-NBS3200-24GT4XS |
| Харчування | 100-240 В |
| Порти | 4 x 10G SFP + |
| Виробник | Ruijie Networks |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 16000 адрес |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 95.24 Mpps |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | керований 2-го рівня |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Управління | LLDP |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Функції L2 і L2+ | LLDP-Med |
| Ширина | 440 мм |