-35%

26 317 ₴
17 106 ₴
Показати оптові ціниІнтелектуальний комутатор Gigabit Ethernet з 48 роз'ємами RJ-45 і 2 SFP-слотами
Серія гігабітних комутаторів 1900 представлена моделями на 8; 16; 24 і 48 портів для встановлення на рівні доступу в мережах невеликих підприємств з метою підключення персональних комп'ютерів та інших мережевих пристроїв.
Моделі з підтримкою PoE забезпечують одночасну передачу даних і живлення на кінцеві мережеві пристрої; такі як відеокамери; IP-телефони або точки доступу Wi-Fi. Всі моделі відповідають сучасним вимогам стандарту енергозбереження IEEE802.3az.
Комутатори серії 1900 відносяться до сегменту інтелектуальних комутаторів. Майстер початкової настройки знаходиться у веб-інтерфейсі для спрощеної налаштування мережевих параметрів.
Адміністрування комутаторів доступно по протоколу SNMP; завантаження оновлення мікропрограм може бути здійснена за TFTP; а контроль нештатних ситуацій в роботі пристрою – журналу подій Syslog. Функція LLDP дозволяє комутаторам сповіщати локальну мережу про своє існування і характеристики; а також збирати такі ж оповіщення; які надходять від сусідніх комутаторів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZYXEL |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | В стійку |
| Користувальницькі характеристики | |
| Flash-пам'ять | 16 Мб |
| Jumbo-кадр | 9216 байт |
| QoS (пріоритезація даних) | пріоритезація трафіку по порту 802.1 p |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Артикул | GS1900-48 |
| Блок живлення | зовнішній |
| Буфер пакетів | 1.5 Мб |
| Вага | 2.9 кг |
| Можливість віддаленого керування | керований |
| Висота | 44 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 200 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 95% без конденсату |
| Кількість портів 1000FX | 2хSFP |
| Кількість 1000TX портів | 48x10/100/1000TX |
| Кількість LAN портів | 48x10/100/1000TX |
| Кількість портів | 50 |
| Комутаційна здатність | 100 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Мoдель | GS1900-48 |
| Харчування | 100-240 В |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Споживана потужність (максимальна) | 36.9 Вт |
| Робоча температура | від 0 до 50 C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 74 Mpps |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 ad (агрегація каналів) |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX/1000Base-T: неекранована вита пара категорії 5 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Температура зберігання | від -40 до 70 C |
| Тип | smart |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Управління | графічний Web-інтерфейс |
| Ширина | 440 мм |