-35%

30 118 ₴
19 577 ₴
Показати оптові ціниСерія GS1900 містить моделі без вентилятора та з вбудованим інтелектуальним вентилятором. Інтелектуальний вентилятор призначений для автоматичного регулювання швидкості; залежно від температури пристрою. Під час роботи комутатора звук майже не чутний. Він ідеально підходить для офісу.
Інтелектуальний PoE+ живить більше пристроїв
Моделі з PoE (8HP/10HP/24EP/24HPv2/48HPv2) використовують режим споживання PoE стандартний; який забезпечує лише фактичну потужність; необхідну для ваших мережевих пристроїв; резервує інше та оптимізує свій бюджет потужності. Це означає; що один комутатор може мати більше точок доступу; IP-камер і VoIP-телефонів; забезпечуючи кращу рентабельність інвестицій для вашого бізнесу. Всі вони підтримують протокол IEEE 802.3at; що забезпечує максимум 30 Вт на порт.
Висока гігабітна продуктивність для SMB GS1900 — це серія комутаторів із повноцінною неблокувальною матрицею та смугою пропускання до 1 Гбіт/сек на порт. Ідеальне оновлення для некерованих комутаторів та чудовий вибір для малих та середніх підприємств; які хочуть користуватися високошвидкісними мережевими програмами для бізнесу на повній швидкості.
Зручне та інтуїтивно зрозуміле керування
Смарт-комутатори серії GS1900 має вебінтерфейс для зручного керування розширеними функціями; як-от VLAN; QoS; IGMP Snooping; Link Aggregation (LAG); IPv6 та запобігання DoS-атакам. Крім того; зручний майстер допомагає швидко встановити й налаштувати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZYXEL |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Jumbo-кадр | 9000 байт |
| Артикул | GS190024HPV2-EU0101F |
| Буфер пакетів | 0.525 Мб |
| Вага | 3.55 кг |
| Можливість віддаленого керування | керований |
| Висота | 44 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 270 мм |
| Кількість LAN портів | 24x10/100/1000TX |
| Кількість PoE+ портів | 24xPoE |
| Кількість портів Uplinks | 2x1G SFP |
| Кількість портів | 26 |
| Комутаційна здатність | 52 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Мoдель | GS190024HPV2-EU0101F |
| Харчування | 100-240 В |
| Підтримка транспортних протоколів | ICMP |
| Порти | 24х10/100/1000 Gigabit Ethernet |
| Споживана потужність (максимальна) | 206.5 Вт |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 39 Mpps |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3at Power over Ethernet (PoE ) |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Тип | керований 2-го рівня |
| Вимоги PoE | PoE 170 Вт |
| Управління | WEB-інтерфейс |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Ширина | 441 мм |