-35%

18 648 ₴
12 121 ₴
Показати оптові ціниPT-2KL-LCD - ДБЖ потужністю в 1800 Вт від відомої компанії Ritar. Виконаний в класичному вигляді; в корпусі з якісного металу чорного кольору. Має клеми для підключення і LСD дисплей. Даний ДБЖ відмінно підійде для збереження і нормального відключення офісної і побутової техніки не великий потужності від мережі. До даного ДБЖ необхідно підключити зовнішню акумуляторну батарею з сумарною напругою 72В.
Характеристики:
Інтерфейси:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автон. робота під час max навантаження | залежить від АКБ (зовнішня) |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Артикул | PT-2KL-LCD |
| Час переходу на батарею, мс | 0-4 мс |
| Вбудована батарея | без батареї |
| Вхідна напруга | 140-290 В |
| Гарантія, міс | 24 |
| рк-дисплей | дисплей |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт. | 2 |
| Кількість АКБ | зовнішній акумулятор |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Маса, кг | 9.5 кг |
| Мoдель | PT-2KL-LCD |
| Потужність, ВА | 2000 В*А |
| Потужність, Вт | 1800 Вт |
| Призначення | для серверних стійок |
| Напруга зовнішньої АКБ | 72 В |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 405 х 190 х 326 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виготовлення | монтований у стійку |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |