-35%








28 192 ₴
18 325 ₴
Показати оптові ціниТехнологія PROtect+
Захист двигуна від перегріву
Progear inside
Надійна конструкція зі сталевими шестернями для тривалого використання
Технологія SmartMix
3 насадки з нержавіючої сталі для використання з чашею
Гак для замішування тіста / Насадка для змішування / Вінчик для збивання крему
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polaris |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PKM 2204L |
| Габарити | 38 х 38 х 28 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додаткові функції | можливість придбання додаткових насадок для розширення функціональності приладу |
| Мoдель | PKM 2204L |
| Потужність | 2300 Вт |
| насадки | гак для тіста |
| Об'єм основної чаші | 5.5 л |
| Об'єм чаші блендера | відсутній |
| Особливості | захисна кришка від бризок |
| Режими | імпульсний режим |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | з великою чашею |
| Тип | кухонний комбайн |
| Функції | терка |
| Колір | Сірий |