-35%
705 ₴
458 ₴
Показати оптові ціниОсобливість; специфіка продукції з резини / ПВХ в тому; що матеріал досить чутливий до впливу зовнішніх факторів (наприклад: до пошкоджень гострими предметами і т.д.). Виходячи з цього; пошкодження товару з ПВХ; пов'язані з витоком: мікро проколи; проколи; подряпини; порізи; розриви (відпливу); деформація; як наслідок перекачування; відносяться виробником до пошкоджень під час експлуатації; тому гарантія від виробника не надається. З цією інформацією можна детальніше ознайомитися в інструкції-вкладиші якої виробник комплектує кожну упаковку товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 25 см |
| Діаметр | 114 см |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Басейн |
| Вікова група | Від 1 року |
| Габарити: висота | 23 |
| Габарити: довжина | 24.5 |
| Габарити: ширина | 7.5 |
| Гарантія | Обміну та поверненню не підлягає |
| Об'єм, л | 173 |
| Підлога | Унісекс |
| Колір | Різнобарвний |